SKRIV TIL OS

Hvad kan vi hjælpe dig med?

Hvis du har spørgsmål, så skal du endelig ikke holde dig tilbage med at give os et kald eller sende en mail. Vi har medarbejdere med stærke kompetencer og en stor viden indenfor camping verdenen. Så hvis du har spørgsmål angående en skade på campingvognen, uddybende spørgsmål til en campingvogn du er interesseret i eller om vi har en bestemt del på lager, så står vi klar til at hjælpe. 

 Afdeling     Mailadresse
 Salgsafdeling  salg@jysk-caravan.dk
 Værksted  vaerksted@jysk-caravan.dk
 Bogholderi  regnskab@jysk-caravan.dk
Åbningstider

Mandag til fredag: 10.00 – 17.00
Lørdag: 10.00 – 14.00 
fra 1. oktober til 1. februar lukket lørdag.
Søndag & helligdage: 11.00 – 16.00

Medarbejdere

Sig hej til vores medarbejdere

billede af Jysk Caravan Center indehaver Soeren Olesen

Søren Olesen
Indehaver / Salg

soren@jysk-caravan.dk

TLF: 98 31 98 31 Tryk 1

Helle Mølholt
Salgschef

helle@jysk-caravan.dk

TLF: 98 31 98 31 tryk 1

Brian Lidegaard
Butikschef

brian@jysk-caravan.dk

TLF: 98 31 98 31 tryk 1

Sandie Hansen
Butikselev

sandie@jysk-caravan.dk

TLF: 98 31 98 31 tryk 1

Hans Jørgen Møller
Weekendsælger

salg@jysk-caravan.dk

TLF: 98 31 98 31 tryk 1

Karsten Lynge Jensen
Weekendsælger

salg@jysk-caravan.dk

TLF: 98 31 98 31 tryk 1

John Fink Pedersen
Weekendsælger

salg@jysk-caravan.dk

TLF: 98 31 98 31 tryk 1

Mogens Nielsen
Weekendsælger

salg@jysk-caravan.dk

TLF: 98 31 98 31 tryk 1

Benny Christensen
Værkfører

benny@jysk-caravan.dk

TLF: 98 31 98 31 Tryk 2

Pálmar Örn
Caravantekniker

vaerksted@jysk-caravan.dk

TLF: 98 31 98 31 Tryk 2

Christian O. Andersen
Caravantekniker

vaerksted@jysk-caravan.dk

TLF: 98 31 98 31 Tryk 2

Erik Østergaard Sørensen
Værkstedsmedarbejder

vaerksted@jysk-caravan.dk

TLF: 98 31 98 31 Tryk 2

Jens Pedersen
Klargøring

vaerksted@jysk-caravan.dk

TLF: 98 31 98 31 Tryk 2

Claes Reimuth
Marketing & Web

claes@jysk-caravan.dk

TLF: 98 31 98 31 tryk 3